Aktualnie panuje trend bycia eko, lecz czy ten trend dotyczy każdej dziedzinie życia? Okazuje się ze właściwie tak.

Nikogo nie dziwi eko żywność bądź odzież wykonane z naturalnych wlókien lecz eko dom a tym bardziej płot to zagadnienie bardziej abstrakcyjne. Przyjrzyjmy się wiec eko balustrady z plastyku na ogrodzenie i furtę ze sztachetek.
Zapewne wielu z was frapuje się jakie to mogą być płoty, a odpowiedz jest bardzo prosta. Są to ogrodzenia zbudowane z drzewa spośród odzysku, np. pochodzącego z rozbiórki jakiegoś domu.
Drewno z odzysku, jest wspaniałym wyborem pod względem ekologicznym, nierzadko także tańsza alternatywą niż zakup nowychtowarów do konstrukcji ogrodzenia. sztachetki PCV na ogrodzenie i furtę sztachetowa z rusztowania, palety, artykuły pozostałe po demolce mogą być ponownie użyte do konstruowania indywidualnych pomysłowych ogrodzeń, jakie będzie dopasowane do osobistych potrzeb. Jeśli nie masz pewności, czy dane drewno ogrodzeniowe jest materiałem odzyskanym, należy sprawdzić czy dysponuje certyfikat FSC, świadczący o pochodzeniu ze źródeł odnawialnych.

Naturalne sztachety plastikowe na ogrodzenie i bramkę ogrodzeniowa to całość czego musisz posiadać


Inna opcja na ekologiczneplotki PVC na ogrodzenie i bramkę ogrodzeniowa są rosnące ploty. Warunkiem posiadania takiego wariantu płotu jest dysponowanie odpowiednia przestrzenią.
Krzewy, drzewa, bądź też inne rośliny mogą idealnie sprawdzać się w funkcji ogrodzenia. Wierzba, bądź tez topola czarna to drzewa, jakimi swobodnie można manipulować w ów sposób, by sformowały wspaniałego ogrodzenie dla ludowego wzoru zieleńców. Żyjąca wierzba umożliwia nam dobre uregulowania jej gałązek i konaru w ten sposób, by wolno było uformować z nich różne kształty. Do wykonania balaski plastikowe na plot i bramkę ze sztachet konieczne jest około 500 witek żyjącej wierzby. Jeżeli mamy kłopot z uformowaniem naszych roślin, powinno się zastanowić się nad zaangażowaniem speca.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s